Zgrabna, zwinna i zabójczo skuteczna – nasza pomarańczowa odśnieżarka rozjazdowa OMW-3A-173 uratowana przed złomowaniem pilnie wymaga lekkiego odświeżenia.

Postawiliśmy sobie za cel posiadanie najpiękniejszej z nich. Na razie naszemu pojazdowi trochę do tego brakuje. Tu i ówdzie farba się złuszczyła, gdzie indziej widzimy wgiętą blachę, w paru miejscach pudło zżera mordercza korozja. Krótko mówiąc widać po staruszce, że żywot miała nielekki. Trudno się dziwić – któż z nas nie wygląda nieco nieświeżo po paru godzinach odśnieżania podjazdu czy chodnika? A OMW robiła to zawodowo przez całe życie. Teraz przyszedł czas żeby znaleźć dla niej nowe zastosowanie.

Niestety zabytki kolejnictwa jak mało które wymagają ogromnych nakładów finansowych, a my milionerami póki co nie jesteśmy i stąd nasza prośba o wsparcie.

Prosimy uniżenie o wsparcie remontu tej sympatycznej maszyny. Prace spawalnicze, blacharskie, szpachlowanie i lakierowanie powinno kosztować ok. 2,5 tys. zł i jest to kwota, którą chcielibyśmy zebrać.

Pamiętajcie każda złotówka jest na wagę złota !!

Link do zrzutki na remont:
https://zrzutka.pl/z/omw-3a

Pomóż w remoncie naszej odśnieżarki – zbiórka